in

Četri veidi, kā padarīt savu interneta veikalu pievilcīgāku pircējiem

padomi interneta veikalam

 

Ja ir runa par interneta veikala izveidi, tev ir īpaši jāpacenšas, lai izceltos savu konkurentu vidū. Viena no efektīvākajām lietām, ko tu vari izdarīt, ir nodrošināt, ka tavas lapas dizains radīs patīkamu iespaidu par to. Izskati šos četrus veidus, kā padarīt interneta veikalu pievilcīgāku.


Vienkārša iepirkšanās pieredze


Pircēji, kas lūkojas pēc apģērba gabala, kāda rīka, datora vai rotaļlietas bērnam, var atrast simtiem vai pat tūkstošiem interneta veikalu, no kuriem izvēlēties. Tev, kā interneta veikala īpašniekam, ir svarīgi nodrošināt saviem pircējiem vienkāršu iepirkšanās pieredzi. Tas nozīmē, ka pircējiem ir jāatrod kārotā lieta sekunžu laikā, nokļūstot tavā lapā. Piemēram, tev pieder kleitu veikals. Pircējam ir jāatrod kleita vēlamajā izmērā, stilā un krāsā tikai dažu klikšķu rezultātā. Īsāk sakot, lapas dizainam ir jārada pozitīva iepirkšanās pieredze.

pievilcīgs interneta veikals

 

Drošs, ērts norēķināšanās process

 

Vēl viens elements, kas piesaista pircējus interneta veikalam ir drošs norēķināšanās process. Tavs mērķis ir radīt savam biznesam labu reputāciju – ka tu rūpējies par savu klientu datu privātumu. Papildus klientiem ir jādod iespēja pievienot vai izņemt preces no virtuālajiem ratiņiem jebkurā laikā, kad viņi vēlas. Plus, tiem ir jāredz, kas tieši atrodas ratiņos un kādā daudzumā.

 

Kodolīga informācija par produktiem

 

Cilvēki, kas iepērkas internetā, vēlas ietaupīt laiku. Tāpēc ir svarīgi radīt kodolīgus preču aprakstus, kas palīdzētu pircējiem uzzināt visu svarīgo pāris sekunžu laikā. Iekļauj pašu būtiskāko, piemēram, zīmolu, krāsu, izmēru, specifikāciju. Kodolīgi apraksti ļaus pircējiem ātri atrast īsto preci.

 

Līdzīgu preču ieteikumi

 

Daudzi pircēji labprāt aplūko produktu ieteikumus, kas varētu papildināt viņu esošo pirkumu. Piemēram, ja pircējs iegādājas bērnu gultiņu, tu vari ieteikt papildus iegādāties gultas veļu vai rotaļu lācīti. Šie ieteikumi var būt noderīgi taviem pircējiem un tu iespējams gūsi papildus peļņu.

 

Šie ir tikai četri veidi, kā padarīt savu interneta veikalu pievilcīgāku pircējiem. Ideālā gadījumā tavai lapai jābūt par pirmo, kas ienāk prātā klientiem, kad viņi iedomājas par konkrēto produktu.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Comments

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Loading…

Comments

comments

mājas lapu izstrādes ieguvumi

Trīs galvenie ieguvumi tavam biznesam, ko sniegs mājas lapas izstrāde

mobilā iepirkšanās

Mobilās iepirkšanās revolūcija tuvojas: taču kad tā pienāks?