in

Interneta mārketinga aģentūru sniegtie pakalpojumi

Arvien vairāk dzirdam par dažādām mārketinga aģentūrām, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu. Kas tad īsti ir mārketings, un kas ir šo aģentūru kompetencē? Pēc kādiem pakalpojumiem tur klienti var vērsties, un kādu labumu no tā iegūt?

Kas ir mārketings?

Mārketingam ir atrodamas daudzas un dažādas definīcijas. Katra no tām paskaidro kādu mārketinga aspektu un sīkāku niansi, bet neveido vienotu kopainu. Būtībā mārketings ir daudzu procesu kopums, kas strādā telpā starp patērētāju, viņa vēlmēm un uzņēmumu, tā produktu vai pakalpojumu. Mārketings palīdz uzņēmējam labāk, efektīvāk pārdot un patērētājam izdevīgāk nopirkt. Tiek identificētas un apmierinātas abu pušu savstarpējās vēlmes un vajadzības. Mārketinga procesu sekmīgas vadības pamatā ir izpēte, analīze un iegūtās informācijas izmantošana. Mārketinga aģentūrām ir ļoti plašs darbības lauks un tās ar laiku mēdz specializēties kādu konkrētu pakalpojumu sniegšanā  un to augstas kvalitātes palielināšanā, jo labā līmenī aptvert visu mārketinga pasauli tā īsti nav iespējams. Ir aģentūru loks, kas specializējies tieši interneta mārketingā un digitālajos pārdošanas procesos. Yoursite.lv ir viena no kreatīvākajām tieši interneta mārketinga jomā un piedāvā dažādus pakalpojumus, kas saistīti tieši ar digitālajiem pārdošanas risinājumiem un interneta reklāmas kampaņu realizāciju.

Google reklāmas kampaņas

Viens no interneta mārketinga aģentūru šobrīd pieprasītākajiem pakalpojumiem ir  Google AdWords reklāmas kampaņas. Tām ir ļoti augsta efektivitāte un zemas izmaksas, salīdzinot ar tradicionālajām reklāmas kampaņām. Mārketinga aģentūru sertificētie AdWords speciālisti izstrādā klientam uz rezultātu mērķētu reklāmas kampaņu, veic sākotnējo izpēti, reklāmas darbības laikā veic datu analīzi un no iegūtās informācijas veic reklāmas datu korekciju un uzlabojums, atsakoties no mazefektīvajiem rīkiem. Google reklāmas priekšrocība ir spēja nokļūt pie ieinteresētās mērķauditorijas, jo reklāmu piedāvā tikai tajā brīdī, kad Google meklēšanas logā tiek ievadīti attiecīgie atslēgas vārdi, kas sakrīt ar klienta reklāmas kampaņas informāciju. Google reklāmas piesaistītajiem mājas lapas apmeklētājiem ir ļoti augsts rezultativitātes procents. Reklāmas budžets tiek iztērēts mērķtiecīgi.

digitālais mārketings

Mārketings sociālajos tīklos

Nākamais nozīmīgais un pēdejo gadu aktuālākais mārketinga aģentūru pakalpojums ir uzņēmumu reklāmas kampaņu uzturēšana un virzīšana sociālajos tīklos. Nevar noliegt, ka tādiem sociālajiem tīkliem kā Facebook, Twitter un citiem ir arvien lielāka ietekme mūsu ikdienā. Tas ir veids, kā saņemam jaunāko informāciju, ziņas, sekojam aktuālajiem notikumiem tiešsaistē. Kvalitatīva un optimizēta sociālā tīkla konta izveide un uzturēšana uzņēmumam var nest lielu ieguldījumu biznesa veiksmē. Sociālie tīkli veido zīmola tēlu sabiedrības acīs, padara uzņēmumu ātri saniedzamu un cilvēcīgu. Tas palīdz potenciālajiem klientiem pārvarēt pirmo šaubu barjeru un iepazīt produktu vai piedāvājumu tuvāk, pirmo reizi to iegādāties. Sociālajos tīklos arī zibenīgā ātrumā izplatās atsauksmes par produktiem un pakalpojumiem. Drauga vai paziņas ieteikumam izvēlēties tieši šo produktu ir neiedomājams spēks. Tāpēc ir vērts sava biznesa sociālo kontu pārvaldībai piesaistīt profesionālu interneta mārketinga aģentūru, kas pratīs to darīt maksimāli efektīvi un balstīties mārketinga analīzes datos par mērķauditorijas vajadzībām.

SEO optimizācijas pakalpojumi

SEO optimizācijas process palīdz uzņēmumam sasniegt labākās pozīcijas meklētājserveros un palielināt mājas lapas efektivitāti un pārdošanas rādītājus. SEO optimizācijas procesā tiek veikta uzņēmuma mājas lapas analīze un vājo punktu noteikšana. Tad speciālisti iesaka un īsteno labākos risinājumus mājas lapas uzlabošanai pēc SEO standartiem. Tiek strādāts arī pie kvalitatīvu ārējo saišu izveides, jo tās ir ļoti nozīmīga veiksmīgas SEO optimizācijas sastāvdaļa.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Comments

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Loading…

Comments

comments

seo optimizacijas nozime

Blogs jeb emuārs un tā nozīme SEO optimizācijā

google reklāma

Google reklāma un tās efektivitāte