in

Piecas biežāk sastopamās SEO kļūdas un kā tās izlabot

seo optimizācijas kļūdas

Interneta satura apjoms ir patiešām iespaidīgs. WordPress, populāra blogu platforma, uztur vairāk nekā 74 miljonu blogu. Tumblr, savukārt, ir vairāk nekā 300 miljonu blogu. Turklāt biznesi ir aktīvi internetā kā nekad agrāk. Tas iekļūšanu labā reitingā meklēšanas lapās padara sarežģītu – pat ja tava SEO stratēģija ir lieliska. Ir vērts izskatīt biežākās kļūdas, kas varētu neļaut tavai lapai gūt pienācīgus panākumus. Izskatīsim arī, kā tu vari tās labot ar dažiem vienkāršiem trikiem un rīkiem.

Kļūda nr.1: Lēta trafika pirkšana

Ja tu, piemēram, apmeklēsi lapu Fiverr un meklēsi „traffic”, tu atradīsi cilvēkus, kas piedāvā piesaistīt neierobežotu trafiku tavai lapai par pieciem dolāriem. Tā varētu šķist kā laba SEO taktika. Šāds trafiks taču spēs ierindot lapu labā reitingā? Nē.

Pirmkārt, tavam trafikam būtu jānāk no meklēšanas lapām, ja tu gribi labāku reitingu. Lēts trafiks parasti to nesniedz. Otrkārt, lēts trafiks parasti nāk no robotiem vai lētiem frīlanseriem. Meklēšanas lapu administratori var viegli atklāt abus kā krāpšanos.

Tas nozīmē – nekad nepērc trafiku!

seo

Kļūda nr.2: Lētu backlinks pirkšana

Vēl viens veids, kā iegūt augstāku vietu interneta meklētājos, ir caur beklinkiem: saitēm citās lapās, kuras atsaucas uz tavu mājas lapu. Parasti dažas SEO kompānijas piedāvā tev simtiem beklinku, lai tu varētu ātrā veidā ierindoties augstās vietās Google meklējumos.

Bet, kā jau iemācījāmies iepriekšējā punktā, „lēts” ne vienmēr nozīmē „labs”. Lielākā daļa lēto beklinku nāk no krāpnieku lapām – un tas, jau atkal, var rezultēties sodā vai izslēgšanā no meklēšanas lapām.

Kļūda nr.3: Atslēgvārdu pārblīvēšana

Pagātnē, meklēšanas lapas pārsvarā ievietoja reitingā lapas, atkarībā no tā, cik bieži noteikti atslēgvārdi parādījās tavā lapā. Piemēram, ja tu vēlējies, lai cilvēki atrod tavu mājas lapu, kad tie meklē pēc atslēgvārdiem „lēta viesnīca Londonā”, tavā lapā bija jābūt tieši šiem vārdiem precīzi šādā secībā. Daži cilvēki to izmantoja, rakstot nekvalitatīvus tekstus, kas saturēja atslēgvārdus, pēc kuriem viņi vēlējas, lai viņu lapa tiktu reitingā.

Mūsdienās šī taktika vairs nestrādā. Saistība starp atslēgvārdu biežumu lapā un meklēšanas lapu reitingiem ir daudz vājāka. Tā vietā, lai censtos lapā ievietot vairāk atslēgvārdu, koncentrējies uz kvalitatīva satura radīšanu. Tas ir tas, par ko Google, Facebook un citas lapas novērtē mājas lapas mūsdienās.

Kļūda nr.4: Meta tagu un aprakstu neizmantošana

Meta tagi un apraksti ir lapu virsraksti un fragmenti, ko redz meklēšanas lapas. Ja tu tos neizmanto efektīvi – tavs reitings cieš. Ja nevienai no tavām lapām nav meta satura, meklēšanas lapas tevi neredzēs.

Bet ja katrai lapai ir unikāls un noderīgs meta tags, Google redzēs, ko tu dari un piedāvās tavus pakalpojumus tiem, kas tos meklē.

Kļūda nr.5: Pareizo aplikāciju neizmantošana

SEO ir sarežģīts. Par laimi, ir noteiktas aplikācijas, kas var tev palīdzēt. Ja tev to vēl nav, tu, visticamāk, velti iznieko daudz enerģijas un laika.

Diskutēt par visām noderīgajām SEO aplikācijām būtu pārāk ietilpīgi šim vienam rakstam, tāpēc vismaz izskati sarakstu ar šīm 10 aplikācijām, kas maksimizēs tavus rezultātus(angļ. val.): šeit

Tātad, vēlreiz atkārtojam – šīs ir 5 SEO kļūdas, no kurām tev jāizvairās:

  1. Lēta trafika pirkšana
  2. Lētu backlinks pirkšana
  3. Atslēgvārdu pārblīvēšana
  4. Meta tagu un aprakstu neizmantošana
  5. Pareizo aplikāciju neizmantošana

Izvairies no tām, un tev veiksies ceļā uz ierindošanos Google pirmajā lapā!

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Comments

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Loading…

Comments

comments

seo audits

Septiņas lietas, ko tu nevari ignorēt SEO 2017. gadā

kā rakstīt blogu

Kā rakstīt blogu, un kļūdas no kurām izvairīties