in ,

Reklāmas kampaņa internetā

Internets ir spēcīgs mārketinga ierocis. Ievietojot reklāmu tīmeklī, ir skaidri zināms, cik efektīva tā bijusi – atliek tikai saskaitīt unikālos lietotājus, kas uz reklāmas uzklikšķinājuši, un tev kļūst skaidrs, vai kampaņa ir rezultatīva, vai arī to nepieciešams uzlabot. Turklāt reklāma internetā ir vienīgais mārketinga veids, ar kura palīdzību lietotājus uzreiz iespējams novirzīt tālāk – uz uzņēmuma mājaslapu vai citu vajadzīgo vietni.

Mūsu uzņēmums ražo dažādas metāla konstrukcijas. Tā kā specializējamies salīdzinoši šaurā nišā, mūsu reklāmas budžets lielākoties atvēlēts tieši internetam. Esam ieguldījuši resursus kompānijas mājas lapas izveidē un izveidojuši iespēju iegādāties mūsu ražoto produkciju internetā. Ikviens lietotājs šeit var aplūkot mūsu piedāvājumu, izvēlēties sev interesējošo preci, saņemt izmaksu aprēķinu un veikt pirkumu. Tā kā mūsu produktus cilvēki iegādājas tikai tad, kad tie nepieciešami mājas labiekārtošanai, mums neatmaksājas izvietot reklāmu televīzijā vai glancētajos žurnālos. Lielāko daļu auditorijas mūsu piedāvājums vienkārši neinteresēs. Taču mums ir svarīgi, lai brīdī, kad potenciālajam pircējam rodas nepieciešamība pēc lietas, ko mēs ražojam, viņš izvēlētos tieši mūsu uzņēmumu. Šī iemesla dēļ mēs dodam priekšroku Google AdWords reklāmai.

google optimizacija un reklama

Vairums klientu mūs atrod, pateicoties Google meklētājam. Viņi ievada vajadzīgos atslēgvārdus un tad aplūko rezultātus, tā nokļūstot mūsu mājas lapā. Sapratām – jo augstāk Google rezultātos atradīsimies, jo vairāk klientu iegūsim. Atlika tikai sameklēt interneta mārketinga speciālistus, kas spētu panākt to, lai mūsu Google pozīcijas kļūst labākas. Izlēmām, ka interneta vietnei ir vajadzīga SEO optimizācija – uzlabojumu kopums, kā rezultātā Google algoritms mūsu lapu atzītu par kvalitatīvāku nekā citas. Savukārt pamata atslēgas vārdiem izvēlējāmies Google AdWords – ievadot interneta meklētājā izraudzītos vārdus, piemēram, „metāla konstrukcijas” mūsu mājas lapa atrastos vēl pirms visiem citiem rezultātiem, tādējādi palielinot iespēju, ka interneta lietotājs uzspiedīs tieši uz mūsu piedāvājuma.

Pēc mēnesi ilgas sadarbības aģentūra mums bija sagatavojusi detalizētu atskaiti. Bija sasniegti uzstādītie mērķi, turklāt mēs ieguvām precīzus datus par to, vai klients ir veicis pirkumu. Tādā veidā bija iespējams izanalizēt, kuri atslēgvārdi bija sagādājuši visvairāk pirkumu un cik izmaksājis viens jauniegūtais klients. Rezultāti bija iepriecinoši – kampaņa bija atmaksājusies un nesusi mums peļņu. Bez ierunām nolēmām sadarbību turpināt – reklāma internetā izrādījusies pareizais solis mūsu attīstībai.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Comments

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Loading…

Comments

comments

interneta reklama

Veiksmīga reklāma internetā

Iegūsti jaunus klientus, veicot SEO optimizāciju